| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobrý večer. Ja mám 3letého Filipka. Také jsem bohužel poslouchala "sousedku". Zbyl z toho jen oči pro pláč.Vydržela jsem ho trápit celý týden a pak jsem už jen čekala na boží trest. Asi jsem v čas pochopila, že na to musí přijít asi sám. Můžete mi věřit, nebo ne. Ale stal se podle mě zázrak. Filípek si jednou pomáčel všechny kalhoty a když začal chodit jen v blůzce, sám se posadil na již dávno připravovaný nočník. A pak nám přišel oznámit , že čůval. Od té doby asi na 24-26měsících začal ze dne na den chodi bez plen a sám si říkal na nočníček. V noci to pak přišlo samo,že po koupání na noc plenu Ne a na postel jsme dali igelit. Ovšem,že se někdy stane nehoda,ale to tak 1 za měsíc. Důležité je,že si sám řekl ,kdy je připraven to odložit a opravdu si dát pozor. Stačí mít otevřené srdce a důvěřovat v sebe samu,protože a jelikož vzešli přeci jenom z nás.Hodně pevné nervy a hlavně úsměv na rtech. Vždyt se to teprve učí. Pevné nervy přeje mamka Silvik

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.