| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

LUcko, ja bych taky tipovala, ze jsi tehu :-) Ja spinila ze zacatku pri obou detech. U Honina vic. A hodne nepravidelne. To spineni vpodstate znamena, ze se dejou zmeny na deloznim hrdle. Dnesni testy ukazou vysledky hned. Nemusis cekat az na dalsi menstruaci...
Ivo mimi moc hezky!!! Tak at se mu hezky plave!
Petule - v Liberci v knihovne maji taky knihu od Ingeborg Stadelmann - Zdrave tehotenstvi, prirozeny porod. Popisuje tam i prirodni metody vyvolani. (u H jsem zvolila ricinovy olej, u K to byl pust) Ten malinovy caj taky neni k zahozeni. Je opravdu chutove dobry, posiluje kontrakce a navic dodava zelezo. Myslim, ze i to prispelo k tomu, ze jsem po druhem porodu byla brzy fit.
Jo holky, mne kdyz takhle poboliva cely telo, rikam si, ze opravdu asi pujde jednou do hrobu zhuntovany...
Kacence asi rostou zoubky. Neustale ji tece z ocicek i nosanku - temer proudem..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.