| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Schovánek 13 - A jsme na světě!

Ahoj holky,
já jsem měla bezbolestný porod. Né, že bych si něco nechala "šlehnout", ale prostě jsem cítila jenom kontrakce, byla jsem úplně při vědomí a měla jsem chuť normálně komunikovat. Můžu vám napsat, že pro mě porod byl také úplným rozčarováním a smutným zážitkem.
Porodnici jsem pečlivě vybírala, s každou sestrou a lékařem v poradně jsem prohodila několik vět a ujistila se, že jsou velmi příjemní...U porodu jsem na sále schytala tak strašná stvoření, že to snad ani nebylo možné. Nevím, proč na mě byly tak nepříjemné, není mi to vůbec jasné, každopádně se chovaly tak otřesně, že mi nakonec silně vadilo, že se dotýkají mého dítěte. Miminko bylo po porodu v pohodě, bdělé a dobře naložené. Chtěla jsem ho mít u sebe /v poradně mi to slíbili/, sestry ho ale odnesly nevímkam a já dvě hodiny klepala kosu přikrytá pouze prostěradlem. Hned po porodu jsem měla ohromnou chuť vstát, chovat miminko, zavolat všem známým...místo toho jsem nevěděla, kde je mé dítě, nahaté mi byla zima, nikdo na mě ani nepromluvil. Přesně o půlnoci si pro mě přijel horrorový saniťák, měla jsem chuť ječet, když mě vezl po temných chodbách na tmavý pokoj, fakt jsem se bála. Sama jsem se tajně šla osprchovat a pak se až do šest ráno otřesně nudila a snažila si vzpomenout, jak to miminko vlastně vypadalo.
Na porod jsem se opravdu hodně připravovala a mohl to být krásný zážitek. Místo toho se mnou a mým dítětem jednali jak s věcí, brrrrr

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.