| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Průběh těhotenství - 24. týden

Ještě něco pro zasmání z knihy Fit maminka od Lucie Výborné.
....Každá, která se rozhodla pár dnů před porodem oholit, mi potvrdí, že to není nic jednoduchého. Vzala jsem strojek do ruky, abych zjistila, že přes bříško vlastně vůbec není nic vidět. Vzpomněla jsem si na svého kamaráda, starého pivního skauta, jak každé ráno vybíhá jen v nedbalkách z ložnice a volá na ženu:"Magdo, jaký jsem si vzal dneska slipy?" "Holky, holte se!" objevilo se mi opět před očima. A taky jsem si představila svého muže. A taky svého porodníka. "Zvládnu to!" řekla jsem důrazně. Usedla jsem na dno vany a instalovala soustavu dvou zrcátek. Inteligentní žena si přece vždy poradí...
Vědoma si toho, jak nehezká mi připadá zarostlá horní část stehen, udělala jsem první tah. Byl opatrný, ale zdařilý. To mi dodalo kuráže. Ještě jednou totéž na druhé straně...pohoda! A teď ještě blíž, směrem ku. Učinila jsem tah poměrně razantní. Asi příliš energický, protože v tu chvíli sklaplo malé zrcátko, skácelo se velké zrcátko a já jsem se se strojkem, s nímž se podle reklamy NIKDY, ale opravdu nikdy nemůžete říznout, ŘÍZLA! Řízla jsem se tak hrozně, že za několik vteřin už to u nás v koupelně vypadalo jako u Čachtické paní. Když jsem pak s hanbou musela svému porodníkovi ukázat svůj model, lakonicky prohlásil, že jako nácvik na císařský řez to nevypadá špatně, a ptal se mě, co všechno ještě hodlám podniknout, abych alespoň nějak upoutala pozornost na své těhotenství. Řekla jsem mu, že hodlám založit intimní kadeřnictví pouze pro ženy v 9. měsíci. Dokonce vím, koho bych ráda oslovila jako spolumajitelku. Stejným estétem se totiž ukázala být v nemocnici před porodem textařka Gábina Osvaldová. Ani ona nehodlala ukazovat porodníkovi lýtka chlupatá jako kaktusy, proto se rozhodla na poslední chvíli pro radikální řez. Dříve jste mohli použít buď žiletku Astra nebo krém Opilka. Chytrá Gábina zvolila krém. Nožky jemně pomazala a vyčkávala. Tehdejší depilační krémy byly tvořeny převážně vysoce účinnou chemií, která všechny chloupky sežrala, a vy jste pak jejich nebožtíky odstranila vodou. A špachtlí. To samé měla v úmyslu i Gábina...jenže v okamžik "O" byly dveře společné koupelny zavřené. "Neblbněte, je obsazeno...," ozvala se zevnitř odpověď na zoufalé bušení. V tu chvíli už milá Opilka přestala leptat chloupky a pustila se do kůže. Její ubohá oběť pobíhala po chodbě s obrovským břichem a se špachtlí jako v amoku a nikdo nechápal, jak je možné získat projevy laktační psychózy ještě před porodem. To už zoufalé budoucí matce kyselina žrala nohu a ona se ji v zoufalství pokoušela strčit alespoň do záchodové mísy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.