| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Oblastní nemocnice Kolín, a.s.

Rodila jsem v květnu 2003 v Kolíně.Měla jsem SKVĚLÉ porodní asistentky (bohužel jsem se nezeptala na jméno),paní doktorka taky v pohodě-ale ta mě přišla de facto jen zašít,takže to nemůžu nijak hodnotit. Do poslední chvíle jsem si mohla k porodu přizvat manžela,což jsem ale koncem první doby porodní definitivně zavrhla,takže mi ihned po porodu podali mobil,abych mu mohla zavolat. Epidurál,ani jiné pomůcky jsem nepožadovala-takže nevím, ale vybavení tam mají a budou ochotni vám maximálně vyjít vstříc.Já jsem se při vedení porodu plně spoléhala na asistentky a lékaře(přece jenom mají víc zkušeností než já s jedním porodem,takže jsem jim nechala volné pole působnosti) a tímto bych jim všem chtěla vyjádřit své poděkování a vděk. Na moje otázky v průběhu porodu mi skvěle naladěná asistentka vždy s úsměvem a přehledem o mojí situaci odpověděla a já měla pocit,že má všechno pod kontrolou a že všechno jde jak má. Ačkoli neskrývali obavy,že to možná bude komplikované(dítě bylo na mou postavu dost velké) měla jsem pocit bezpečí a jistoty. Nakonec přeci jen všechno proběhlo hladce a já mohla vydechnout:"Dokázala sem to!"
Matýska si první noc automaticky nechali sestry na neonatologii,takže jsem se nemusela cítit provinile, že je o to žádám,abych si mohla odpočinout a sestry ze šestinedělí jsou taky moc milé.Po propuštění z nemocnice mi ochotně pomáhaly a radily ještě po telefonickém dotazu.
Takže ještě jednou moc děkuju za ten pocit euforie a absolutního štěstí kolínské porodnici.
Dokázala jsem to!!!!
Romana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.