| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj!
Můj názor je takový, že dokud to jde, není nikdy pozdě. Někdy třeba i do 40 let. Ovšem je nutné počítat s tím, že vyšší věk sebou nese i vyšší rizika. Týkají se jak možnosti otěhotnět tak i poškození plodu. Rozhodnutí je však na každé z nás. Doporučila bych Ti alespoň vyšetření, jestli jste O.K.(s partnerem).
Sama z vlastní zkušennosti vím, že pokud je TOUHA po dítěti, nic není překážkou. Já jsem možná byla "nerozumná", ale dítě jsem vždycky chtěla na prvním místě a narodilo se mi ve 22 letech. Neměli jsme ideální podmínky - já jsem studovala, manžel se zrovna pustil do podnikání, garsonka 16 m2 taky nic moc - za tu jsme ještě byli zadlužení až za uši, ale: když se chce, všechno jde. Rozhodně jsem nikdy nelitovala, že jsem si dítě pořídila tak brzy.
Naštěstí se nám vede dobře, už se snažíme o druhé a ještě doufám, že tím neskončíme.
Přeju Ti dobrou volbu a užívej si to! (Ať už "svobodu" nebo mateřství.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.