| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je Petulo, tak to jsme na tom hodne podobne, i s kilama i se zvladanim toho druhyho ditete. Taky mi to slo lip.
Ja jsem tim cvicenim samozrejme nemyslela lehky strecink. Nedoporucujou proste tvrde posilovat brichaky a panevni dno. Samozrejme, ze lehky cviky jsem v ty dobe delala taky, ale po tech sesti tydnech jsem zacala organizovane chodit na cviceni.
Mam tu nekde i popis cviku mamky s ditetem - ale je to ve fr. Pokusim se to na ty svy stranky dat taky.
Katko, jenom tu mapu tu ted vsude hledam a nemuzu najit... snad se zitra zadari... Ty druhy dva papiry mam, ale tenhle proste zmizel.
Dneska jsem zase cela zklamana a tak nejak hotova z ty Silke. Koupala jsem deti. Verka mela snad pulcentimetrovy nehty na nohou - skoro vsechny uz ji zacinaly pekne zarustat. Strihala jsem ji je jako vzdycky - je rada, kdyz ji je striham ja, pokazdy mi tvrdi, ze kdyz striha mamka, tak ji to moc boli. Tentokrat mi ale zacala rikat, ze mamka rikala, ze nemam pravo na to, abych ji ty nehty strihala. Byla jsem z toho uplne zblbla a ptam se ji, jestli toho mam teda nechat, ze ji to pak vecer ostriha mamka no a ona rekla ze ano. Pak jsem si ale rikala, ze uz ji to musi v botech hrozne bolet, tak jsem ji to ostrihala, ale jsem z toho cela paf. Reknete si - takova pitomost, ale nekdy je ten boj mezi byvalejma partnerama asi sila. Zkousim se vzit do jeji situace a rikam si, ze bych asi taky nechtela, aby se mi nova zena myho partnera starala o deti. Proc ji to teda ale neostriha sama?
Taky jsme si ve stredu - kdy jsme meli mit Verku posledni den pred Vanoci - naplanovali vecirek s kamarady. A dneska, kdyz jsme ji vraceli, tak nam oznamila, ze odlitaji uz zitra rano... Pritom teoreticky ona nema pravo jen tak Guyho pripravit o jeho pravo na jeden vecer behem tydne. Navic mu ani nechce rict, kde budou, a ze kdyz bude chtit volat, ma volat ji na mobil... jsem z toho fakt zhnusena.
Doufam, ze kdybych byla v podobny situaci takova svine (s prominutim) bych fakt nebyla - uz kvuli tomu diteti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.