| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Schovánek 13 - A jsme na světě!

Ahoj Jano,
ten tvůj článek jsem přečetla jedním dechem a četl ho také Honza.
Chvílemi mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě. Sice jsem věděla, že jsi měla těžký porod, ale že to byl takový drasťák, to jsem netušila. Jsme všichni hrozně moc rádi, že je Tomík i maminka s tatínkem OK.

Víš o tom, že v Meteopressu bude další miminko? Má se narodit na začátku března. Už víš komu? ....

Rádi bychom s Honzou viděli malého Tomíka. Nechcete se třeba někdy zastavit. Určitě by to potěšilo nejen nás, ale i Berušku, protože se jí miminka moc líbí.

Beruška už je taková malá lumpice. Když jde Honzovi vypnout nebo restartovat počítač, tak jí kouká z očíček milión čertíků. A představ si Honzu, když se jí ten restart povede a on nemá uloženou práci. Nedávno mu restartovala Armagedon a než chudák znovu nabootoval, tak ho vypnula úplně. Pak to má na tom Smíchově fungovat.

Jsem teď s Honzou v práci, Berušku jsme na 2 dny věnovali babičce. Ať jí taky doma "přerovná" skříňky. Funkce "vyklízení skříněk" u ní funguje spolehlivě.

Tak se mějte krásně a určitě se ozvěte.
Zdraví Berenika, Beruška a Honza

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.