| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deníček atopického dítěte aneb Máme doma ekzém 2

Ahoj Mirko,

s tou pomocí je to velmi těžké. Po začátcích s homeopatickou léčbou a prvních zklamáních jsem začala číst vše o homeopatii co jsem sehnala v knihkupectvích. Seznámila s postupy léčby a lépe jsem mohla s doktorkou konzultovat své zdravotní problémy. Např. jaká jsem náturou, co jím (na co mám chutě), jak spím, jestli mám ráda teplo nebo chlad, jaké mám zlozvyky, protože vše souvisí se vším. U mě samotné je asi problém ekzému ve špatné funkci metabolismu.
(Tím problémem se samozřejmě v minulých letech na kožních odd. nikdo nezabýval, jen jsem dostala předepsané masti a tím vše skončilo.Já jsem byla namazaná,ale ospalá – ekzém nezmizel; jako matka dětí a v domácnosti úplně nemožná a nepoužitelná).
Vrátím se k homeopatii ( jedná se o klasickou konstituční) - samozřejmě miminko ještě nemluví, ale matka ho zná nejlépe ( jak spí, jak jí , jaké má trávení-stolici, jestli je klidné nebo neklidné nebo vzteklejší, jestli je více závislé na matce nebo mu nevadí přítomnost jiných osob) To vše je nutné vědět při návštěvě klasického homeopata, nejlépe promovaného lékaře. Přesto je dobré dále používat bylinky, obklady, čaje, bavlněné prádlo.
S hledáním dobrého homeopata je to těžké. Já konzultuji zdravotní problémy s lékařkou, která měla před 5 lety homeopatickou ordinaci, ale dnes už je praktickou lékařkou pro dospělé – na děti se nespecializuje (i když mé děti léčila). Pokud jsem slyšela nebo četla, tak jsou lékaři v P-10,Vršovicích, nebo P1, Opletalova (vedle lékárny), nebo poliklinice P4, Budějovické nám., ale nemám s nimi zkušenosti.
Mé děti jsou léčeny homeopaticky, vždy když se objeví zdravotní problém zalistuji v knihách porovnám popisy léků a po konzultaci s naším pediatrem, který podporuje léčbu homeopatií a také s ní i někdy léčí, mi lék předepíše. Tzn. že nemusím docházet a čekat (dlouhé objednací lhůty) a platit za konzultaci v homeopatické ordinaci. Platím jen léky.Škoda že už půl roku nelze koupit léky bez receptu.


Zdravím Blanka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.