| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Průběh těhotenství - 24. týden

Ahoj, taky věřím v sílu přírody, obzvlášť když vidím, jak to tělo skvěle funguje. Potkala jsem spoustu holek, kdy se chladná holka promění v chodící lásku:-). Možná nebude stíhat mít domov jako klícku a nebude mít denně perfektní makeup:-) a nebude vždy sluníčkově naladěné, ale určitě budeme dětem dávat spoustu lásky a to je nejdůležitější. Nenechme se zvyklat, jen se nás chtějí dotknout a to na dost citlivém místečku.
O Štědrém dnu jsem oblékala sousedovic holčičku (14 dní starou), sousedka mi nabídla, ať si to zkusím:-) No, musím říci, že to se mnou pěkně zamávalo, ještě dva dny jsem žila jen z tohodle zážitku:-)). Ježíšek mi nadělil knížku Co čekat v radostném očekávání, sice tam nejsou barevné fotografie, ale je tam spousta informací. Ve schopnější knihovně by ji taky mít mohli.
Jen mě trošku rozhodilo, že chce tchýně přijet už 10.4. na návštěvu (21.3. asi rodím), manžel byl naštěstí včas instruován, že její přítomnost snesu nejdříve po 6 týdnech, takže domluvil, že pokud přijede, pouze se k nám staví, ukážeme jí dítě a zase pomaže ke švagrovce. Pokud přijede, tak se určitě bude chtít nasejřit nadýl, nějak mi pomáhat nebo něco radit.. na její 30 let staré rady a reorganizaci mojí domácnosti čekám. Tak snad mi to nezastaví mléko..:-(.
Co babička, jak přijmula novinky? Co Vánoce? My byli doma a úplně v klidu a pohodě. Dokonce i nákupy dárku jsme zvládli bez stresu a i jsme padli do noty. Upekla jsem 3 druhy cukroví a ještě troška zbyla, takže příští rok taky neplaším s 15 druhy cukorví. Od tchýně jsme dostali kupované (vnutila to Lukášovi) a to k mému uspokojení nezmizelo:-)).
Ještě musím koupit dárek našim, protože ti přijednou až v lednu, tak jsem to odložila na menší fronty. Natřískané obchody moc nemusím, leda by tam měli židličky:-)).
Taky jsme se přihlásili na předporodní kurzy, od 25.1.. Objevila jsem skvělý prostředek na těhu zácpu, třtinová melasa ze zdravé výživy. Koupila jsem si ji kvůli železu a dalším minerálům a byla jsem účinky velmi mile překvapena. Stojí to za to, překonat tu hnusnou chuť:-). Hodně štěstí do nového roku, přinese do našich životů spoustu krásných novinek! Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.