| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Kde koupit plynovou masku pro miminko

Milá Šárko,
samozřejmě, že máš právo nakupovat co uznáš za vhodné a dát za to kolik pěněz chceš. Na druhou stanu si ale uvědom, že jsi svůj článek nadepsala "výzva rodičům celého světa", tak se nediv, když tvou výzvu někdo kritizuje.
Mimo to - většina rodičů celého světa žije v rozvojových zemích a pro spoustu z nich je bezprostřední ohrožení života nebo zdraví každodenní realitou.
Každý rodič chce svoji rodinu uchránit, to je jasné. Ty si představuješ, jak s rodinou uháníš autem někam pryč /patrně bydlíš v malém městě/. Já jsem v jiné situaci. Každé moje dítě chodí do jiné školy, nemám auto a bydlím v centru Prahy odkud bych se autem dřív než za hodinu nevymotala ani kdyby nebyla panika, kdy do auta sedá každý.
Ale jestli to tobě na klidu přidá, nos klidně masku všude sebou, jako to dělali známí v Izraeli v době války v Perském zálivu /teda- většina z nich se na masku vybodla i tam/.
Mějte se všichni

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.