| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,po přečtení tvého příběhu jsem se úplně rozpomněla na svůj porod.Rodila jsem taktéž v Motole.vybrala jsem si tu porodnici jen z důvodu dostupnosti a pak z důvodu kvalifikace doktorů.Chyba...Můj syn byl velký,ale ani to neovlivnilo chování lékařů a asistentek.kubík měl podle ultrazvuku 5,083 kg a natodil se "pouze" se 4,500kg a 56cm.několikrát nás vraceli domů,že si vymýšlím a nemám žádné porodní bolesti strávila jsem dva dny v bolestech(a to nejsem žádná padavka,mám za sebou několik operací a problému se spodkem).Nechali mě trápit sse skoro celý den na porodním křesle...nakonec musel malý kleštěma,protože moje děloha byla tím stahováním tak vyčerpaná(nemluvě o mně),že nemohla malého vytlačit..skákali mi po břiše...zapírali nohy..já se snažila ze všech sil..měla jsem to štěstí,že měo službu pan doktor teslík a ten mi přišel udělat ten kleš´tový porod...Já byla bez krve,vyčerpaná,ale nejvíc mě štvalo to,že ohrozili moje dítě....Bohužel nemůžu mít dítě normální cestou a proto se teď chystáme na další pokus IVF...ani ten hrozný zážitekj mě neodradil..Kubík stojí za to..akorát porodnici už budu vybírat lépe...nerada bych zažila přístuop sester,které na mě řvaly a tvrdily,že to dělají proto,že to na matky funguje...Rozhodně se nenech odradit od dalšího miminka..jen si asi dáme pro příště větší pozor na výběr porodnice.Přeji hodně zdraví a a´t dcerka jen prospívá.
jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.