| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Olgo taky jsem rodila v Motole.

Do poradny a na monitor jsem začala chodit ve36.tt. Nejprve jsem tam zavolala a domluvila si termín kdy mám přijít, potom už si mě objednávali sami doktoři.

Já jsem teda císařem nerodila, měla jsem porod vyvolávaný. Na pokoji jsme byly dvě a koupelna byla pro dva pokoje – záchod, sprcha a dvě umyvadla. V koupelně byly taky skříně s vložkami a čistými nočními košilemi, těch bylo vždy víc než dost. Na pokoj byly povoleny návštěvy jenom dospělých, děti by tam neměli ale někdo si je tam vodil, pokud to té druhé mamince nevadilo. Jinak když někdo přišel s dětmi tak byl v místnosti kde se jedlo.

Večer na pokojích svítí tlumené světlo, protože jednou za noc se na miminka chodí dívat pediatr. Co mě vadilo bylo asi to, že přes den tam pořád někdo lezl a když nelezl tak nás takovým hnusným bzučákem svolávali na jídlo nebo abychom si změřily teplotu. Mě totiž mimi přes noc moc nespalo a tak ve dne když jsem zavřela oči tak někdo přišel.

Jinak porod tam byl celkem v pohodě.Co se mi stalo a nepřála bych to nikomu je to, že čtvrtý den po porodu před odchodem domů jsem zjistila, že mi vevnitř zapomněli při šití tři tampóny takže do mě museli hrábnout a vyndat je, myslela jsem, že je zabiju. Chybička se vloudila a stát se to může každému…o)))))))

Jinak sestry docela ujdou. Samozřejmě, že tam byly i vyjímky…..o)))))
Jídlo stálo za prd. Není fakt nic lepšího než dát ženě po porodu omáčku ve které byl hrách a vajíčko s mazlavými těstovinami. Ovoce tam moc není, to mi donesl manžel. Můžeš si ale vybrat z dvou druhů blafů, jedno lepší než druhý.

Jinak na pokoj Každý den chodí rehabilitační sestra, která s maminkami cvičí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.