| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dando tak ještě jednou obligátní potřesení internetí pravicí, tfuj tfuj tfuj, ať je všechno dobré, další zářijňátko na cestě!! :-))

Katko díky za přítele! :-), fakt jste prima rodinka, jste jako z pohádky! :-)

Normálně se mi svírá sérdce, když si uvědomím, že těhotná už asi nikdy nebudu, ani si už neprožiju narození našeho dalšího škvrněte... bohužel ejsem typ, který by byl schopen věnovat se cele jen a jen rodině, v jádru se u mě skrývá kus sobce, který chce mít právo i na trochu toho ´svýho´ jinýho života, než se úplně věnovat ratolestem. Což ovšem samozřejmě neznamená, že je nemám ráda, naopak! Teď mnou ještě cloumají hormony, díky dvěma dětem nemám čas na postranní myšlenky (např. návrat do práce a ´mezi lidi´:-), tak jsem za to vděčná. Ale co, pořád si hejčkám ve skrytu duše plamínek, že třebas ještě jednou na starý kolena si jednoho sviště střihneme :-)

Jinak k barvičkám - my jsme nechávali malovat před cca 3-mi lety, fakt stačí do barvy přidat jen kapičku odstínu a strašně moc dělá sluníčko. My se nebáli jít do lehce zelenkavý barvy v jídelně a obýváku, je nakombinovaná s kávovou. Ložnice je tmavší oranžová a děcáky jeden modro/béžový a druhý starorůžovo/oranžový. Kombinovalo se u nás se strukturální malbou, která dostala o stupeň tmavší tón než hladká výmalba (strukturální - vypadá to např. jakoby nanesl někdo na stěnu manžestrové proužky). V dětských pokojích udělají strašně moc tapetové bordury jako oddělovátko dvou odstínů barev, v jednom děcáčku máme z dětský tapety vystříhaný medvídky a nalepený na stěnu. Dost udělají taky dekoračky na oknech sladěný s barvou.

Tak hodně fantazie přejeme! :-)


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.