| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem se nervově zhroutila

Abyste si holky a vy všichni, co jste si přečetli Bellanin příspěvek nemysleli, že něco přikrášlila, a že snad ŽÁDNÉ miminko neřve, když je nakrmené, přebalené, dostatečně oblečené a ještě navíc má kulturní program počínaje zpěvem "Jožina z bažin" a konče havajskými tanci /to ta obnažená prsa.... hula hula :o)))/, tak vás můžu všechny ubezpečit, že to tak skutečně bylo.
Má dcera Anička je o tři týdny mladší než Agátka a pevně doufám, že z holek budou kamarádky jako z maminek... Já se po těch všech stescích, co mi Bell psala styděla psát¨: "no jo, Anička spí od kojení ke kojení... tři hodiny, kojení v noci? no, vzbudí se, maximálně tak 2x a ještě vyjímečně. spí? no jasně že v postýlce"... Je fakt, že i já jsem trochu pochybovala. Říkala jsem si: tosnad není možný, že pláče pernamentně a vzteká se jakbysmet... ovšem do doby, než jsme s Ančí přijely holky navštívit. Zatímco Anulínka předpisově ležela v sedačce zkoumajíc Belliny kočky, Agátka řvala. Vzala jsem jí do náručí /a skončila taky u nácviku tance/ - řvala. Neřvala jen tehdy, kdy si ji Bell vzala k prsu, to pospávala, vesele si spokojeně prděla :o)) Když jsme šly s kočárky na špacír, Andu po pár metrech usnula a spala další skoro tři hodiny. Agátka se uřvala ke spánku a do hodinky byla čiloučká s námi nahoře :o))). Každopádně je to krásný, zdravý miminko a má milující rodiče, takže si myslím, že tento v lidském životě velmi krátký úsek nahradí svým rodičům stonásobně svými úsměvy, prvními krůčky, slovy... pak prvním tetováním, druhým tetováním... /néé, Gabčo sranda/. Jde jen o to se z toho nezbláznit, protože ty mrňata za to stojí. Pusu Agi. Teta Katka :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.