| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Vítkovická nemocnice a.s.

Mila Hanko to co popisujes muselo byt opravdu divne a to jeste u 1.ditete.Ja jsem rodila 2.krat ve Frydku-Mistku.Prvni porod byl 12.2.2000 to jeste v zastaralem typu porodnice sprcy na chodbe bohuzel jen tri na cele oddeleni tri mamky na pokoji lekari dobri porodni asistentky docela to slo.Ale sestinedeli des.Nevysvetli li nnic jeste,kdyz jsem se ptala na kojeni odpovedeli jak to maminko budete delat doma.Presto jsem tam sla podruhe rodit.Asi v 38.tydnu jsme s manzelem sli na prednasku i na prohlidku porodniho salu.Vubec jsem to necekala super porodni boxy muzete tam byt sama s manzelem porodni vak balony sprcha atd. Druhy porod byl 28.4.2003 v pohode oproti tomu prvnimu se to neda srovnavat.Epidural pry davaji na pozadani me dan nebyl pry jsem si rekla pozde.Doporucuji Ti tuto porodnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.