| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Ústav pro péči o matku a dítě

ahoj,
rodila jsem před čtyřmi týdny v Podolí. Porod jsem neměla vůbec jednoduchý, vyvolávali mi ho a kontrakce jsem měla 48 hodin. Nechci tu popisovat jak "hororová" byla má první doba porodní. Bylo to příliš dlouhé a já jsem byla zkrátka pekelně unavená, ale musím se přiklonit na stranu porodních asistentek. Byla jsem na porodním sále pěkných pár hodina a vystřídali se u mě dvě služby. Obě byli strašně milé a hodné. Přiznám se, že v druhé části porodu jsem byla tak vyčerpaná, že jsem chvílemi měla pocit, že mi asistentka nevěnuje dostatek času, energie a hlavně pochopení.. to až po porodu jsem pochopila, že její "odstup" byl čistě z profesionálního důvodu a v podstatě jsem ho viděla ve větší míře než skutečně byl. Musela jsem být už pěkně otravná a taky jsem se jí pak omlouvala, ale nejspíš na to byla už zvyklá :o) ve chvíli kdy se mi moje koťátko narodilo se situace okamžitě obrátila a já jsem viděla, teď už s čistou hlavou, že udělala pro mě maximum a byla a jsem jí za to všechno moc vděčná. Bohužel si nepamatuju její jméno, ale nedám na Podolí dopustit. Určitě je pár výjimek, který nejsou perfektní a všichni máme své špatné dny, je to smůla, když na někoho takového narazíte zrovna vy, ale viděla jsem na svém případě, že to ty holky nemají vůbec jednoduché. Kéž by jen měli lepší podmínky pro svojí práci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.