| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem přežila šestinedělí

Hezký článek.
Myslím, že se to s tím uklízením, žehlením a hlavně vyvařováním v dnešní době strašně přehání. Spousta maminek se bojí, aby jejích dítě nepřišlo do kontaktu s bacilem. Je to chyba. Dítě naopak má přijít do kontaktu s běžnými viry a bacily, potřebuje si pěstovat imunitu. Když ho držíme ve sterilním prostředí, může mu to později působit velké problémy a bude pravděpodobně častěji nemocné. Myslím, že všechno s mírou, nic jsem nevyvařovala, prsa si přece před kojením také nevyvařuji.

Samozřejmě jsou i věci, které už jsou i na mě moc, kterým se snažím předejít. Známá na vesnici mi vypravovala, jak před 60-ti lety její děti prostě běhaly po dvoře a ochutnaly třeba i slepičinec. Prostě neměla čas je moc hlídat. Tak to bych opravdu u mých dětí nechtěla. Na druhou stranu, všechny 4 děti této mé známé ve zdraví přežily i ten slepičinec, takže asi opravdu není potřeba se nervovat kvůli nesterilní plence, či hračce.

Poslední věc: vadí např. starý sunar, či plesnivé potraviny apod, k tomu by se dítě dostat nemělo. Naroti tomu letitý nános prachu na půdě není prý nijak nebezpečný, jakkoli to vypadá strašlivě, když ho vaše batole ochutnává.
Eva a dva zdraví kluci

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.