| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsem přežila šestinedělí

Ac nejsem pravidelna ctenarka stranek Rodiny,tu a tam zabrousim..Teda,Bellano,to je krasny clanek!s reakci soudim,ze jsi toho napsala jiz vice,to budu muset precist:) Pises vyborne,humor nadsazka,skvely styl..musim ti zatleskat.
Jake bylo me sestinedeli?
v necem jsem se s tebou naprosto shodla,v necem ne.Co u me nastalo uz v porodnici bylo,ze jsem nejakou zahadou vedela,jak s tim miminkem zachazet(coz z tveho "prase kost"-hihi asi nevyzniva)byla jsem z toho celkem v soku,prisla jsem si jak kocka ci pes,ktery ma ty zvireci pudy:)vubec mi to mimi neprislo tak male a krehke(jak bylo)-hned preklopit na svou dlan to malicke a umyt mu zadecek pod kohoutkem mi vubec nevadilo,kdyz jsem to vydela driv,rikala jsem,ze nikdy:)
Za to ted jsem byla u kamaradky a jeji 6tydeni holcicka mi prisla desne krehka,vubec jsem nevedela jak ji chytit.Ze by ty instinkty ze me tak rychle vyprchaly?Co myslite,dvoj a vice nasobne maminky,vrati se to pri druhem znova tak automaticky??doufam!!
Pri tvem clanku jsem si rikala:"joo,to znam,nemit cas na zuby,vodu a hreben":) a pak jsem patrala a ani ti nevim,jestli jsem se vubec cesala a myla:)) to rikam taky s nadsazkou,protoze vim,ze u nas skoro denne byla nejaka samopozvana navsteva vzdalenych pribuznych:(((,takze jsem upravena Asi byla.jen nevim kdy se to stalo:))TAky si vzpominam na vytlacene drevene latky postylky na cele,kdyz jsem tam nahodou v seda usnula.Vzpominam si na prochazky,ktere byly krouzeni kolem baraku vzdalene do deseti minut,protoze vetsinou zacal takovy rev a ja letela cervena spocena domu za vyznamnych pohledu cizich maminek.
Taky vim,ze pri prichodu z porodnice jsem se citila jako u cizich,zvlast,kdyz jsem vecer osamela a zustala s tim rvoucim uzlickem sama a mela ho poprve sama koupat atd..
Ale nejvic si vzpominam jak me prekvapila silena laska,naprosto odzbrojujici a naprosto lakomy pocit nekomu to sve zlato na chvilku pujcit:)
Jeste jednou clanek chvalim,nemyslim si,ze tatinek by mel opoustet rodinu jen proto,ze maminka v sestinedeli je v pyzamu do obeda:))) a taktez,ze realita popsana zne je mnohem prinosnejsi nez v tech zminovanych casopisech(od porodu tez nekupuji,mela jsem z nich depku:))
Hezky den
Any

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.