| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Deníček atopického dítěte aneb Máme doma ekzém 2

Pro maminky Magdalenky a Terezky. Vase clanky jsem cetla jednim dechem a prozivala svoje davne zazitky. Jak jsem ja sama v puberte litala od jednoho mastickare k druhymu. Ty nadeje a posleze prohry z kazde nove masticky byly zdrcujici. Dovrsila to kozni doktorka, ktera me sdelila po zoufalich dotazech jestli vůbec budu nekdy zdrava, ze nikdy nebudu mit normalni ruce (mela jsem je jako boxovaci pytle, prsty jsem nemohla ani ohnout.....). Vsechno je to jenom o lidech a jejich snaze. Narazila jsem na doktorku, ktera si dala praci a do 3 mesicu jsem mela ruce jako kazdy jiny :-)). Pomohla mi masticka ELOCOM. A tak vyzbrojena temito zazitky, vyskolena knizkama o miminku (90% pravdepodobnost dedicnosti) jsem po porodu sledeovala kdejakej pupinek. Vim, ze v zacatcich to jde lepe zlikvidovat. Obavy se naplnili po mesici, kdy se nerad rozlezl po celem telicku ze dne na den. Pediatricka radila olivovej olej, umyvat jen vodou, promazavat.... Zmena nenastala. Zadnyho doporuceni jsem se nedockala, a tak jsem s milou Zuzkou navstivila moji zachrankyni. Koukla, prdedpsala zinkovou masticku, na 6 tydnu zakazala koupani a jenom 2x denne mazat. S nadsenim jsme pozorovali jak se obludak porouci a odchazi. Ted mame v zaloze zbran, takze kdyz vystci ruzky, dostane po nich. Je mi moc lito vasich deticek, protoze moc dobre vim, jak to MOOOC svedi a potom BOLI. Pokud jste tuto mast nevyzkouseli, muzu zjistit jeji presny slozeni (dela se na predpis) a napsat. Moc by me potesilo, kdybych mohla alespon trosku pomoct. Jinak vam vsem preju mraky trpelivosti a stesti na masticky. Zdravi Milada

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.