| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eliska spavala dlouho se mnou na matraci na zemi[stehovali jsme se a dodneska nemame postele]. Ja jsem si jednou rekla uz dost, tak se to neda, protoze se porad budila a nebyly jsme vyspane ani jedna. Zkousela jsem ji dat spat samu, ale neslo to. Nakonec jsem ji udelala pekny spaci koutek a slo to samo. Na postel jsem ji koupila povleceni s Krteckem, Makovou panenkou a Ferdou Mravencem, okolo postele ma rozvesene kapsare ve tvaru hradu, stromu, vlacku, visi tam slunicko, oblacek, ovecka, nad hlavou ji na gume visi ptacek... Do kapsare se nastehovali ruzni plysaci a panenky. Vsechno jsem to tak predelala v jednom dni. Eliska z toho byla nadsena a porad si lezla do postele a okukovala vyzdobu zdi. Vysvetlila jsem ji, ze ted uz s ni maminka spavat nemuze, protoze ta postylka je jenom pro deti a spat s ni ted budou jenom ty hracky. Prvni tyden se sice jeste parkrat v noci vzbudila a chtela at jsem treba s ni, ale vzdycky si dala rict, ze tam maminka spat nemuze, protoze by se to mohlo vsechno odstehovat. Zkratka je to jenom a jenom pro Elisku a maminka tam byt nesmi! Ted uz krasne spi celou noc[usne tak okolo devate a budi se okolo osme].
Gabina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.