| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak poznat domácí násilí

Ahoj Markétko, všechno to byla schoda náhod. Poprvé od nás ex odešel v říjnu přesně na můj svátek, v té době maminka ještě žila.Byla těžce nemocná, měla rakovinu a v podstatě umírala. Vrátil se, ale já díky nemocné mamince jsem už začala přemýšlet nad tím, že s ním nechci být.Doma dvě malé děti a umírající maminka a on mě v tom nechá samotnou, protože prý oslavil 30 narozeniny a neví jestli chce být s náma nebo co vlastně chce od života, co věděl je, že určitě ty svoje kumpány na play a počítače(hrál s něma na televizi pravidelně hry,a dodnes hraje),on je vlastně ještě malé děcko. Po 14dnech už to věděl?? Pak nastal den D a já jsem se jela opravdu rozloučit do nemocnice s maminkou.Andulka šla do školky a on měl pohlídat Míšu. Po cestě jsem mu volala, že s maminkou je to velmi zlé, v nemocnici mi řekli, že je to otázka několika hodin. Po návratu domů byly první slova mého ex, že našel smetí pod koberečkem v kuchyni. A to rozhodlo, mě umírá máma a on se chová jako hulvát. A co víc, posléze jsem si přečetla v rozvodovém vyjádření od něho, že neodešel, protože mi umřela máma. Na pohřeb šel se mnou, ale druhý den se válel s tou cuchtou.A měla jsem v tom jasno, co tomu následovalo mě utvrdilo, že jsem udělala dobře. Já nechci být s člověkem, který není mojí oporou v jakékoliv chvíli a je to jen ubožák, který myslí jen na sebe.Vždycky myslel, ale já jsem to přehlížela. Kdybych ti měla ještě napsat historku jak se narodil Michálek.Do porodnice chodil s novinama, Anička ušmudlaná, no prostě ostuda.Když jsme se vrátili, ještě ten den měla přijet maminka k nám se podívat na Míšu.Do porodnice nechtěla, protože měla po chemoterapiích. Doma bordel, neuklizeno, neuvařeno.( Míša se narodil císařským řezem,) Takže já jsem uklidila, navařila. A on?? chrápal, protože je prý unavený.A víš z čeho? že se v noci díval na box. Tak to jsou další potvrzení toho, že jsem neudělala chybu. A snad v budoucnu se najde někdo lepší, kdo bude stát o mojí a dětí pozornost a bude nás mít rád
Před mateřskou jsem pracovala v casinu a v této společnosti brali na výpomoc. Tak to byla ta brigáda, no a oni pak hledali krupiéry nastálo tak jsem se nechala zaměstnat. Pani na hlídání je maminka mojí kolegyně.Taky náhoda, jen jsem se zmínila a už to bylo.Je v důchodě i když chodí občas pracovat a já jí dávám 2000,-kč měsíčně, nehledě na to kolikrát přijde.
Štěstí a náhody? možná máma nahoře drží ochranou ruku. Nevím, ale naštěstí mi to vychází

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.