| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku K výživě novorozenců a kojenců

Ahoj.
Mám doma 18.týdenního chlapečka narozeného 18.9.2005 a od 21.1.2006 mu dávám mrkev.Dnes už dostane za chvilku brambor atd.Měli jsme dle lékařky začít hned 19., ale ty dva dny nás nezabijí a alespoň byl u prvého příkrmu tatínek. Takže 100% od 5.měsíce, což je den po dokončeném 4.měsíci.
Mišulka hned napoprvé spapal celou mističku a ještě to zapil 150ml mléka. Je to v pořádku? Je velký - má už teď 7,7kg a 68cm. Taky se rychleji vyvijí. Už nyní si hraje s nožičkami, převrací se dle svého a v náručí se pokouší stoupat.
Je pravdou,že mrkev trochu staví, ale mi s tím měli potíže už dřív, tak máme doma laktozu od lékařky a ta zabírá.
Já spíš řeším problém receptů. Lékařka řekla 3dny mrkev, pak 3dny do toho brambor, pak 3dny krůtí/kuřecí/králičí maso a jedenkrát týdně žloutek. Ale v jídelníčkách firem, co mi dala je, že mám dávat nejdřív mrkev, pak jen brambor, pak jen brokolici atd. A pak teprve míchat. Tak nevím. Koupila jsem i nějaké hotové příkrmy od Hippu, ale to už jsou směsy i s masem.
Můžete-li mi někdo poradit konkrétně, kdy, kolik dní, kolik atd. dávat té zeleniny? Kdy ovoce? Můžu klasické přesnídávky? Sama je mám ráda, ale nechci ublížit svému vymodlenému dítěti. (dle lékařů jsem měla být neplodná).
Děkuji moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.