| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodila jsem v Kalifornii

Tento prispevek sem sice tematicky nepatri, ale citim potrebu se podelit o svoje zkusenosti s pohotovosti nemocnice Na Bulovce. Muj problem, proc jsme se s pritelem obratili na pohotovost nemocnice Na Bulovce, byl, ze mi tekla krev z bradavky. Mela jsem s sebou vsechny nalezy z mammologie, chtela jsem poradit, co se se mnou deje a co mam delat. Na prijmu jsem rekla o svem problemu sestricce, ta dosla pro doktorku, ktera na mne pres pul chodby rvala, at ji hned reknu, jak se to stalo, ze to se nestalo samo od sebe (Snad chtela slyset peprnou historku, jak mne pritel zmlatil, nebo nevim co.) Ackoliv jsem pani doktorce ukazovala veskerou dokumentaci, ze skutecne mam mammologicky problem, kricela na mne, ze zadnou krev nevidi - mela jsem sice zakrvacenou podprsenku, ale ona po mne chtela, abych si prs mackala, coz jsem nechtela. Usadilo ji az to, kdyz jsem ji durazne rekla, ze kdybych nemela problem, tak tam nejdeme v sobotu vecer. Poslala mne tedy (s vyrazy, jakou nam dela milost) na gynekologii, kde mi dali vitamin K (ackoliv ve srazlivosti krve zadny problem jiste nebyl) a rekli mi ze to je jiste projev pokrocileho stadia rakoviny a at jdu domu, ze oni tam s tim nic nenadelaji. Asi si umite predstavit, jak mi bylo. V pondeli jsem sla ke svemu mammologovi. Ten mi rekl, ze to sice vypadalo jako krev, ale ze to je jen hnede zakaleny obsah cysty a ze se nemam ceho bat. Vsechna vysetreni mi nasledne vysla take v poradku. Tudiz nemocnice Na Bulovce je pro mne nyni synonymum pro hulvatske chovani personalu a neodbornost...bohuzel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.