| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Rodila jsem v Kalifornii

Mila Simono,
konecne nekdo, kdo vi, cim si maminka i detatko musi projit....mam uplne stejne zkusenosti s narozenim meho syna. Ve 25. tydnu tehotenstvi me manzel odvezl na pohotovost, protoze mi praskla plodova voda a silne jsem krvacela. Lezela jsem deset dni na intenzivni peci ve Fort Myers na Floride, napojena na spoustu pristroju, kyslik, kapacku atd. Bolelo me cele telo a strasne jsem se bala o nase miminko. Myslela jsem si, ze o nej prijdeme. Doktori nam davali jen 50 % sanci, ze prezije a pokud prezije tak 50 %, ze nebude mentalne postizene. 1.1.2000 doktori rozhodli,ze nemohou dal cekat, protoze miminko nemohlo dychat a muselo se narodit.Cisarskym rezem.Nas Peter Ian vazil 680 gramu a meril 32 cm. Byl 3 mesice a sest dni na intenzivni peci, vsechny sestricky mu drzeli palce,dostal od nich prezdivku "bojovnik", protoze si za tu dobu musel projit operaci kyly, krvacenim do mozecku, 12 transfuzi krve, atd. Byl napojen na spoustu pristroju, computeru, vypadal uplne ztraceny. Ale diky zlatym rukam sestricek a doktoru, pili jeho strazneho andela a hlavne jeho vlastni silnou vuli se Pidy ze vseho dostal a dnes je z nej krasny, ciperny a hlavne zdravy 22 mesicni chlapecek. Chtela bych tedy touto cestou povzbudit vsechny maminky, at neztraceji nadeji, protoze ZAZRAKY SE DEJOU. Simono, Tebe i Sarinku moc pozdravuji,drzime ji palce a opatruj se Ty i Tvoje rodina. Myslim na Vas. Ahoj Renata

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.