| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Ústav pro péči o matku a dítě

Pro porod v Podoli jsem se rozhodla poté, co mi po ultrazvuku sdelili, ze miminko je koncem panevnim a mam malo plodove vody. Moje dojmy z teto porodnice byly velmi smisene.
1) Pristup nekterych lekarek k psychologii tehotne zeny byl tristni. Velmi nesetrne mi byla sdelena diagnoza nitrodelozni rustove retardace plodu, ktera se nastesti nepotvrdila. Lekarka, ktera provadela ultrazvukove vysetreni mela evidentne velmi male zkusenosti s timto pristrojem. Ve sve ambicioznosti vsak naridila moji okamzitou hospitalizaci a to presto, ze do te doby (34 tt) vse probihalo naprosto normalne. Takova informace na moji psychyce opravdu nepridala.

2)Tydenni pobyt na oddeleni rizikoveho tehotenstvi
a) velmi profesionalni i lidsky pristup mladeho osetrujiciho lekare, ktery se mnou komunikoval vse co bylo treba.
b) Jak se ukazalo, sestry mi podaly leky, ktere mi osetrujici lekar nenaordinoval. Nastesti to bylo jen neskodne magnezium.
c) strava v teto nemocnici byla podle meho nazoru nejen pro tehotne nevhodna, ale primo skodliva

3) Planovany porod SC - naprosto profesionalni vykon, bez komplikaci, malinka jizva, ktera se vyborne zahojila. Nicmene komunikace lekarky s otcem naprosto nevhodna, ackoli cekal pred salem neobtezovali se ani mu ani sdelit, ze se nam syn narodil.

4) Pooperacni pobyt na JIP - OK

5) Pobyt na normalnim oddeleni
Rooming in ve 3. Ackoli moje dite bylo prvni noc u sester, abych se pry mohla vyspat, nevyspala jsem se stejne, protoze dalsi dve maminky meli ziva miminka celou noc. Myslim ze tento system neni zcela domyslen.

Velmi musim pochvali detske sestry, ktere nas mely nastarosti nebot diky jejich trpelivosti jsme prekonali pocatecni problemy s kojenim a dnes plne kojime.

6) Pobyt na nadstandardu
Protoze jsem asi 4 dny a noci nespala, pozadala jsem o nadstandardni pokoj, ktery jsem na posledni dve noci dostala. Pokoj byl velmi prostorny, s malou televizi, kterou jsem ale za celou dobu nezapla. Hlavnim nadstandardem byl pro mne neruseny spanek (moje miminko spalo i 6 hodin v kuse a ja s nim).

Pujdu do Podoli rodit i priste? Zatim si tim nejsem uplne jista.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.