| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Téééda Lucko naše španělská, tak jste teda doma měli veselo, co :-/, u nás se udržuje hladina ´žárlivosti´ na snesitelný úrovni, sem tam do sebe slovně šťouchnem, ale působí to víceméně potěšujícím dojmem, dá-li se to tak říct. Prostě dobrej pocit, že o tebe ten druhej pořád stojí :-)

Tak dámy, skládám úctu před těmi mimomateřskými aktivitami. Lucko s klukama o vejšce jsem taky uvažovala, dokonce jsem si stáhla i nějaký materiály, našla si obor, co by se mi líbil a pak najednou... kách, a na testu byly dvě čáry :-) Půjdeš do toho i se dvěma dětma? A co by se ti líbilo? Já měla vyhlídlou distančně Podnikovou ekonomiku tady na liberecký vejšce, přijímačky z němčiny bych dala v pohodě, praxe v oboru v pohodě, ale ta matika... jsem lempl co už neovládá učivo ze základky (ach ta dnešní doba kalkulaček a pécé :-(, natož střední školu. No třebas až budu s prckama dělat domácí úkoly... :-)

Ivo - naše firemní weby mám na triku, dávala jsem do kupy strukturu a texty, grafiku se šablonama nám dělali profíci a vnitřky jsem si už osázela a aktualizuju sama (hovím relativně dobře html a css stylům). Weby jsou tady, tu a tu. Na grafický návrh webu se mi nejlíp osvědčila firma WDA (kontakt Honza Křenek) - dělají pěkné netradiční weby a cenově vč. vygenerování html šablony cca 10-15 tisíc. Samozřejmě dodávají komplet i vč. publikačního systému. Jednoduchý a dostupný publikační systém je např. WebGen. Uf, to je nevyžádaný reklamy :-))

Káťo, k občasné potřebě zakoupení dodatečné paměti se připojuju, jen najít vhodnýho dodavatele... nějaký tip? :-)

Tak já jdu do hajan, kluci jsou zlatíčka a Jindra mi chrupkal včera od 22 hod do půl šestý do rána, to jsem u Honzíka neznala :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.