| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak poznat domácí násilí

Ahoj Markétko,

předem se omlouvám za ty překlepy. :-( Hrůza.

Samozřejmě chápu, že psát ženám v obtížných situacích, že si za vše mohou vlastně sami je ... asi dost tvrdé.
Ale já jsem tím spíše chtěla ukázat, že řešení je.

Vždy je řešení i ve chvílích kdy si to člověk nemyslí.

Jo ještě jedna věc, nevím, zda to někomu pomůže, ale muži nebo kdokoli kdo ubližuje druhému, tak ten člověk nemůže nikdy být šťastná a spokojený dokud nepochopí, že to co udělal není správné. I taky funguje zákon příčiny a následku. Cokoli co člověk udělá druhému se mu vrátí. Dříve a nebo později. Za tímto zákonem si stojím a mnohokrát jsem se přesvědčila, že opravdu funguje. Takže muži, kteří ať už fyzicky nebo psychicky ženy týrají... vždy se jim to jednou otočí.

To jen ta pro ujasnění, ale tohle asi sama víš. Není dobré se ohlížet zpátky, ale hledět dopředu. Jo a ustupovat násilníkovi je nesmysl... to nikam nevede. Jen člověk ubližuje vlastně sám sobě.

NIKDO NESTOJÍ ZA TO, ABY JSI KVŮLI NĚMU UBLÍŽILA SAMA SOBĚ.

Mám radost jak se rozvíjíš, to je super. :-)

/Nádherná je taky knížka od Elizabeth Haich "Zasvěcení"./

měj se krásně

ahoj

Dana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.