| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se léčí bradavice

Káťo, máme uplně ten samý problém. Syn má moluska od svých devíti měsíců a nic na ně nepomáha.Teď mu je rok a pul a na radu doktorů zatím chodíme vyškrabovat.Poprvé jsme byli loni v květnu, kdy měl asi jen devet bradaviček, jenže po zákroku se nám vysemenily tak, že má nyní plná záda, bříško i krček. Dva měsíce jsem zkoušela homeopatika Dulcaramu a Thuyu a kapky na imunitu,ale také nám nepomohla.Zkoušela jsem i mazat postižená mista pudrem s endiaronem na radu kožního, ale také bezvýsledne. Od října chodíme po troškách vyškrabovat moluska do Motola. Jsem z toho dost nešťastná.Nechtěli nám dát žádné anestetikum, prý aby se děcko ještě víc nepodráždilo. Matýsek to nejdřiv zvládal statečně, ale po poslední návštěvě, kdy ho to již opravdu bolelo, mám sto chutí se tam již neukázat. Vydupala jsem si alespoň mastičku na pomazání, která to má přiště znecitlivět, ale moc velké naděje si nedělám.Od poslední návštěvy v lednu, už nám naskákalo dalších pět molusek a k tomu se nám jedna vyškráblá zanítila a stále se to nehojí. Po zákroku nám na to mažou framykoin, což se mi taky moc nezdá, hlavně vůbec neléčí příčiny, tak nevím. Malého jsem objednala k panu Dr. Jonášovi, což je prý vyhlášený všeléčitel, četla jsem nějakě jeho knížky, tak snad nám dá nějaký konstituční lék. Jdem tam v břěznu, tak dám vědět jak jsme pochodili. Držím palce Tobě i ostatním maminám a prosím, kdybyste některá měla osvědčenou radu jak pomoci, dejte vědět. Díky Petra

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.