| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak poznat domácí násilí



Díky, jsi srdíčko. Já tuto hlubokou pravdu dlouho znám, ale ono je to ještě mnohem složitější, někdy stačí, že se člověk cití hluboko v sobě z něčeho vinen, i když třeba úplně zbytečně, přivolává na sebe hromy blesky, utrpení a újmu...Jsou i další aspekty, třeba velmi rozdílné roviny enerií, kdy ty nižší nesmírně útočí, kdykoliv cítí někde hodně světla, nebo je někdo velice zablokovaný a podvědomě touží po pomoci a po lásce, ale neuvědomuje si to a neumí si o to říct, tak začne silně obviňovat, házet špínu,kritizovat, odsuzovat, vyčítat první poslední...I s tím, že vždycky přijde každému spravedlivá odplata,je to trochu hlubší,má to i vlastní tajemství milosti, je to trošku komplikovanější, ale pro snazší pochopení je obecně lepší vyslaná myšlenka, že je to tak a ne jinak...Já neříkám, že má člověk zůstávat s někým, kdo chce bezmála zabíjet, ale správné řešení, to pravé ořechové, bývá těžší, je velmi potřeba pracovat na sobě, trvale, trvale,trvale a hodně, hodně, hodně a někdy se i partner začně postupně sám měnit a někdy může být ještě zuřivější a urychlit rozchod. Já s člověkem, který si myslí, že mě může skoro zabít, a to ještě před dítětem, už dávno nežiji. Bohužel jsem spojená dětmi a penězi. A to jsou dvě věci, které mne velmi bolely, že společnost v tomto není takřka vůbec nápomocká, ale hledala jsem řešení stále dál a dnes umím věci, že dokážu na dceru působit i na dálku, synovi jsem nechala udělat velice silnou ochranu, dokázala jsem dcerku dostat z úrovně, kde se pohybuje psychopatický tatínek a jeho rodina, na úroveň, na které se pohybuji já a syn a dostala jsem potěšující zprávu, že později, časem,mé dceři právě můj syn z toho všeho velice pomůže...To trápení,které mi připadalo opravdu nad mé síly, mě nutilo vystoupat až tam, kde jsem a naučit se to, co umím...A kdoví, možná se o to mám nějak podělit. Ptala ses, jestli bydlím v Praze, tak jo, bydlím, a jestli jsou Tví přátelé duchovní, jak říkáš,moc by mě potěšilo, kdybyste mě přijali mezi sebe... Ahojky,líbám,M

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.