| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dekuji za odpovedi a rady, ale ja si ani tak uz nestezuji... Vim, ze by to bylo sobecke a moje milovana zena je nade vsechno. Kdyz vidim a slysim nasi dcerusku se usmivat a zvatlat (vcera se naucila "auto":-), tak vam vynahradi vsechno na svete.
Se zenou jsme si uz nekolikrat promluvili o nasem spolecnem milovani, sama rekla, ze ji to moc nerika a ani ji to nebavi... coz je asi jediny rozdil mezi nami. Co mne trapi vic je to, ze kdyz nahodou mam na ni velkou chut, tak se snad nestalo, ze by ji mnela i ona, naopak kdyz uz asi vidi, ze jsem nejaky smutny, tak musim chit taky, jinak by se citila hloupe...
Chapu az moc dobre, ze ma plne ruce prace s dcerkou behem dne a je vecer docela unavena, ale o vikendech se delime o veskerou praci a i presto... ja sam pracuji cely tyden u pocitace (delam web-grafika u jedne z nejvetsich telekomunikacnich firem) a predstava vecera straveneho u TV, kde jsou priblble porady na ktere se diva zena jako na kulisu, mne prilis nelaka. Ale jak jsem psal v predchozim prispevku, nema to nic spolecneho s porodem (ten byl nastesti zcela v poradku), ale spise bych rekl, ze to je castecne zpusobene hormonalni antikoncepci (pouzivani napr. kondomu, zena odmita, ze to je slizka guma:-) a prerusovane milovani nema rada, ze je potom "cela od ...".
Takze bych pani, ktera zde zacala tuto debatu rict, at se niceho neboji... pokud byla "aktivni" pred tehotenstvim a porod (jak doufam) probehne v poradku, casem se jiste vse vrati do "starych" koleji!
Doufam, ze moje prispevky neberete jako nejake place, ale pouze nazor muze na tuhle problematiku, ktera se dotyka nas vsech, nemyslim, ze by se o tomhle nemelo mluvit, ba naopak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.