| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky za názor, chtěl jsem slyšet i od žen,(muži samozřejmě ví)že je to dost blbé a že problém existuje i obráceně. Skoro lituji, že nemám za ženu takovou Hanku, která by byla aktivnější ;-). Je to také dost o souladu vzájemných potřeb.
Milane zamysli se nad tím, co bude až dítě odroste a nebude to již ten stmelující prvek, kterému jsi ochoten nyní obětovat doslova celý svůj život. Já zase takový nejsem, rozhodně si myslím, že pro svou ženu dělám dost, ale že mám také svá práva na to být šťastný. Vše má své meze Milane. Vztah má být oboustraně uspokojivý, někomu až takhle submisivní role vyhovuje, ale mám dojem (a důkazem je i tato diskuse), že Ty mezi ně nepatříš. Jen nemáš dost odvahy věc nějak řešit. Stejně se ale podle mého názoru problémům v budoucnosti nevyhneš a možná pak budeme litovat promarněných let. Tomu bych se já rád vyhnul, jen jsem zatím také nepřišel na to, jakým způsobem to uspokojivě vyřešit tak, aby to nebylo na úkor syna. Na tom mi velmi záleží, jinak přiznávám, že je pro mne nucení partnerem k sexuální abstinenci důvodem k hledání náhradního partnera (rozuměno milenky) či dokonce - nebýt dítěte k rozchodu.
Nerad bych skončil jako poražený, který ve všem ustoupil a ve stáří si to pak bude vyčítat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.