| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nový zákon a navštěvování školky

Ja jsem na materske, v cervnu cekame dalsi dite. male byly 3 v listopadu a od zari chodi na tzv. zvykacku. ten novy zakon mi dost nakrknul. to ze snizili skolne, dobre, ale na ukor ceho? mala si nesmi pri odchodu ze skolky vzit svacinu. mozna to nekomu prijde bez problemu, ale vysvetlete triletemu diteti, ze proste tu svacinku si vzit nesmi, kdyz vidi, ze jine dite si ji bere. klidne bych si priplatila (i kdyz jidlo platime uplne stejne jako ostatni) aby si ji vzit mohla, ale to nejde, jelikoz to je zasahovani do odpoledni pece.

do prace nechodim, ale to, ze mala chodi obcas do skolky mi vyhovuje, uz jen treba kvuli navsteve lekaru. objednam se na dopoledne, je to bez nervu s malou v cekarne.

ted navic nesmime privest dceru pred 7,50 hod. zadny problem? pro mne jo. ja se totiz rano nejak nedokazu prinutit vstat pred 7 hodinou a malou tam odvest. takze ji vodil manzel cestou do prace, ale jelikoz chodi na autobus mezi 7-7,30, nemam narok a jak trubka musim vstavat. nemluvim ani o tom, ze ted se musim preobjednat u asi 3 doktoru, jelikoz jsem tam byla objednana cca na 8 a to nestiham. to je takovy obrovsky problem, kdyby tam to dite prislo driv?

to ani ty debilove nepremysleli?

o tom mesicnim behani na socialku s potvrzenim ani nemluvim.
uz aby se to druhe narodilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.