| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
tak jsem zdarne ukoncila 3 mesic tehotenstvi, mimi je zdrave, mrska sebou jako dive, mam fotku {jen co ji stahnu, tak ji sem soupnu} a 22.3. jdu na genetiku.
Krystufkovi se mimi na monitoru libilo, chtel jeste :o].Jo, a spatne uz mi neni.
Ale mam jiny dotaz.
Jiz druhy den mi Krystof spatne, spi vecer. Po obidku da tak hodinu a pul az dve hodinky, vecer jde do postele po 20 nez docteme a dozpivame, je 20:30, ale tak do 21 tam musim chodit a zpivat. Nakonec zabere sednout si k nemu na postel, hladit ho az usne a pak odejit. Upozornuji, nikdy nespal po tme, stale ma pootevrene dvere na chodbu, kde se clou noc sviti lampickou, nerusi ho to, ale ma svetlo. Tmy se boji i kdyz vecer prijdeme domu, musim svitit hned. V noci se 2x budil na piti, stacilo dat napit a spal dal az do rana, ted se budi x krat {tak 5 az 7 krat} a nemuze usnout, rekla bych ze se brani. Zase zabere az hlazeni a jeho x te ujisteni se ocima, ze tam sedim. Nikdy jsme ho nicim nestarsili,a le na Mikulase ho vystarsil cert, nikdo mu to nepripominal, ale on ted porad mluvi o tom, ze se boji certa a kocky a pes taky a ze cert odjel autem domu do pekla. To jspou vety,co jsme mu rikali na Mikulase, kdyz mel ten strach, ale od te doby mu to nikdo nerekl a on to vytahl sam.
Myslite ze ma nejake nocni mury? Co pro to mam delat? Vim ze jsou nejaka homeopatika na lepsi spani, ale chci to zkusit jeste bez nich.
Poradite mi? Mate s tim nektera zkusenost?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.