| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Ideální tchýně?

Tak my máme podobný problém. Naše mladší taky nesnáčí tchyni. Už je jí několik měsíců a je to pořád stejné, na cizí lidi se usmívá jako sluníčko a klidně se nechá pochovat, ale tchyni jen napjatě pozoruje a nedej bože aby ji chtěla pochovat, to je řev. Je pravda, že nemám tchyni příliš v oblibě, ale i tak je mi jí líto, strašně toužila mít holčičku, ale má pouze 2 syny. ( Mimochodem má k nim naprosto nezdravý vztah, což se vyznačuje tím, např. tím, že jim několikrát denně telefonuje a ptá se co je nového a nejraději by je měla pořád u sebe, i když jsou oba už dávno dospělí a mají své rodiny ). Zřejmě z ní dcera vycítila tu hysterii a falešnou přeslazenost, kterou z ní cítím i já, nevím, ale těžko přimějete několika týdenní miminko, aby nesnášelo babičku ( to si ona samozřejmě myslí :-/ ). Už se prý nemůže dočkat, až přestanu kojit, no to si ještě počká, a bude ji mít konečně jen pro sebe, až ji k ní dáme spát. No, jestli si myslí, že bych u ní nechala malou spát aniž bych tam byla i já, tak to se rozhodně v nejbližších letech nestane, stačilo mi, když u ní spala jednou starší dcera, kterou rozbolelo bříško a tchyně jí ihned, aniž by zavolala aspoň mě, vrazila nějaký prášek - pro dospělé, dceři bylo asi 8 let. Samozřejmě jí nic nebylo, jen se asi přejedla, ale celá jejich rodina je zneužíváním léků posedlá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.