| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov

V Benešově jsem chtěla rodit, ač jsem z Prahy. Ježdění stálo za to.Musím pochválit nejen všechny sestřičky (hlavně z novorozeneckého), ale i lékaře, jmenovitě MUDr. Pekařovou, která mě rodila.
Byly jsme domluvené na přirozeném porodu, pobytu ve vaně atd. I když jsem měla jsem těžký a nepostupující porod,se všemi riziky a úkony mě předem seznámila, uvedla alternativy - co se děje, co by se mohlo stát, co se dá dělat... já (a pak můj muž) jsme tak byli spoluúčastni na rozhodování (dát oxytocin, který jsem původně odmítala atd.). Celých 40 hodin porodu jsem měla pocit péče, a to i následující 4 dny.
Jediné, co bych jim vytkla, bylo umístění jakési minikanceláře do přední části porodního sálu - rodila jsem, a kus ode mě si chodili doktoři něco psát do počítače... to bylo nepříjemné, i když to vnímal můj muž víc než já.
Díky všem, kteří respektovali mé přání mít muže po celou dobu u sebe - přijeli jsme večer a celou noc jsem měla silné kontrakce, ale nebyl první noc volný nadstandardní pokoj, nechali mi chlapa spát vedle postele na zemi v přípravném pokojíku. I co se týče miminka dělali vše tak, jak jsme se s nimi domluvili - neodnášet atd. A když se jim něco nezdálo, diskutovali jsme (a třeba mě přesvědčili:-) Možná i proto byl můj synek od narození se mnou a v pořádku a spokojený.
Všem, kdo chcete porodit s pocitem péče a respektu, jděte do Benešova a domluvte se tam s nimi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.