| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Normalne se do debat nezapojuji, ale vas prispevek mi pripomnel muj porod...a tak vam jenom chci napsat, ze muj zazitek byl stejny jako vas, vcetne teplomeru, ktery se mi omylem podarilo rozbit...po trinactihodinovem tezkem porodu... sice mi sestricka nerekla, ze me zmlati, ale at okamzite vysazim na stul 30 korun, na takove jako jsem ja pry nikdo neni zvedavy a at si uvedomim ze vsechno neco stoji, anebo ne, at nedavam ty penize, ty jsou nanic, at okamzite sezenu prvni navstevu, ktera se za mnou chysta, a bez teplomeru at nechodi...ted kdyz na to zpetne vzpominam, tak si sama sobe vycitam, ze jsem nebyla drsnejsi, normalne jsem asertivni tak akorat, ale tehdy, tesne po prvnim porodu, jsem kvuli podobnemu zachazeni v nemocnici v Benesove probrecela nekolik dnu...zacalo to hned porodem, vyvolavali mi miminko po zatezovem testu, citila jsem, ze se porod rozbiha, ale, jako na potvoru (:)), v devet vecer, kdy se to zrovna panu doktorovi ani nocni sestre nehodilo...po mnoha urgencich se na mne prisel podivat pan doktor...ackoliv jsem mu popisovala, ze zacinam rodit, dostalo se mi rady, at nehystercim a do ruky mi vrazil diazemap, pry na uklidneni...zkratim to, opravdu jsem zacinala rodit a taky jsem porodila (se schovanym diazepamem v kapse zupanu :)...S kojenim opet problem, jedna sestra nas servala ze kojime tak, druha ze kojime jinak...z toho strachu jsem malem prisla o mliko a trvalo mi dalsi mesic nez jsem se rozkojila (ale zas mi to vydrzelo pres dva roky )...do dneska si vycitam, ze jsem si na pristup nestezovala...Jinak v Benesove je to moc hezke, jen skoda, ze je tam takovy personal, pak je uplne jedno jak to tam vypada....Podruhe jsem rodila nedavno v Motole a vsichni byli tak hodni a profesionalni, ze jsem tomu ani nechtela verit...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.