| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k porodnici Fakultní nemocnice - Motol

Ahoj, rodila jsem v Motole nedavno a jeste si dobre pamatuju, jak jsem pred porodem pri procitani informaci o tehle porodnici litovala, ze sem nesmeji deti...jen na vysvetlenou, nakonec jsme usoudili, ze profesionalita personalu pri porodu samotnem je mnohem mnohem dulezitejsi nez ostatni veci..:)
I kdyz oficialne sem nesmeji deti do 12 let, realita je odlisna a sestricky se nad detskou navstevou ani nepozastavi...Jen doporucuji navstevu zvazit, ja jsem se rozhodla, na radu kamaradky, ze to vydrzim, ac mi to trhalo srdce, bez navstevy meho trileteho syna (podotykam, ze za cele tri roky jsem od nej odjela jednou jedinkrat na dva dny a to jsem si to jeste vycitala)..Starsi dcera me kamaradky totiz pote, co navstivila maminku s novym mimcem v porodnici, byla nestastna, ze musi jit domu bez mamy, ktera zustava s nekym jinym...My jsme se nakonec rozhodli, ze pro nas starsi syn prijde a vyzvedne nas, coz mohu vrele doporucit..Preju jen same hezke zazitky, zdrave mimco a lehky porod.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.