| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Luci, ja znam par maminek, co maji deti a maji domacnost na 100 procent, ale nemakaji a nestuduji a stejne jsou an tom bity deti.
takze ja mam radsi doma "technicky binec" {terminus technicus}, ale hrajeme si, chodime ven a delame co Krystufka bavi a 1x tydne vyluxuji a uklidnim {nic narocneho}. prani se da stihat za pochodu, nezehlim, mam tu takovou vlhkost, ze zehlim kosile tesne, nez je tat bere na sebe a tak to delam i s ubrusy. A do toho stiham i praci.
Ty jsi sikovna, zvladnes to.
Na Krystofa zabral Phosporus 9C, ale to je fakt moc individualni. Ale na miminka kamaradek, ktere ke mne chodi domu se mi taky vybira dobre.
Krystof je dobrej, uz ji za 2 a ja mam prujem a nemam furt hlad. Ale zhubla jsem jsem jen0.5kg, tak by doktor nemel drzkovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.