| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky Betulino.
Díky za optání.No tenhle kočár si stopro necháme.Pro dvojčata kupovat stejně nemá cenu z několika důvodů.
Malej už se naučil běhat takže je docela možný že až začne běhat i venku tak kočár nebude chtít.Je možný že jo ale....
Chceme kupovat ten skejt vzhledem k tomu že je malej fakt hodnej tak si myslím že nebude problém ho na něm udržet.Stejně ho budem potřebovat jen na nákup a k dr. jinak budem před bytovkou a nebo když budem na procházce tak bude taky běhat okolo.
Další věc kdyby jsme koupili dvojkočár tak je tady menší skore dvojčat takže by se hůř prodával.
Do šátku Petříka nechci moc dávat pokud jo tak až by už držel hlavičku a ještě jen krátkou dobu.Nechci aby moje děti zažily to co já se zády.
Možná jsem to napsala dost zmateně ale jinak mě to nenapadá:-)))

No bříško roste a za chvíli nebude.Teď jsem 33tt včera jsem byla na kontrole a málem jsem skončila ve špitále.O půlku se mi zkrátilo děložní hrdlo a hlavička se tlačila hodně dolů.No poslíčky jsem měla už od rána.Byla jsem v nemocnici na monitoru ale nechat si mě tam nemuseli.Jen musím brát magnézium a polehávat co to jde.

A co malej?Nemáte teď někdy cestu do Domažlic?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.