| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ja se teda taky podelim s tou troskou, co vim. Podle homeopatie je kazdy z nas jiny konstitucni typ (to jaky jsi typ se muze i behem zivota menit). U kazdeho homeopat. leku je treba popis: Prospiva lidem spise vysokym, s hranatymi zuby, jednou tvari cervenou, druhou bilou atd.
Chodis Lucko nekam do knihovny? Ja ted naposledy v CR jsem si koupila knizku: Homeopatie pro deti (Průvodce rodičů pro jemné řešení běžných dětských nemocí a problémů) od Gabrielle Pinto, Murray Feldman, nakl. Alternativa. Zda se mi docela vpohode, docela přijemně vysvětluje, uvádí příklady nemocí i obrazy léků, občas i případy z praxe. Ještě jinou knížku jsem tam koupila ségře, kde byl klasický abecední rejstřík nemocí a léků (nejznámějších). Výběr v malém knihkupectví se mi zdál docela fajn. Tudíž předpokládám, že v Praze bude ještě lépe.
Když už jsme u toho uklízení, já jsem taky docela nepořádková. Prostě jdu radši ven. No, ale luxování jednou týdně už u nás taky nestačí. Zvlášť Kačka je teď ve fázi, že drobečky jsou všude... Žehlím docela ráda, ale jak jsem byla tři týdny pryč, pak další týden na horách, dožehlovala jsem další tři týdny.
Holky připomeňte mi, na kdy vlastně ty miminka všechny čekáte?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.