| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lenkasi: mne to bavi, studovala jsem VSCHT obor organicka technologie, technologie farmak, ale nedodelala, tak ted k tomu zezadu pricuchavam.
Janouche: ja mam tu detskou taky a ted mam zalusk na jednu echt profi, seznam homeopatik + popis nemoci a popis komu co nejlepe. Stoji na Inetu 1500Kc, tak jsem nam otivovala tatu k tem mym kulatinam.
Luci, krasna pouzdra maji v dareckovech, v Cerrefouru na Zlicine je jedna takova prodejna a je tam krasny vyber, zvlast pro holky a zvlast pro kluky.
Jinak Krystufek se mi rozpapal krasne, neji, ale zere ;o]. mam radost, musi to dohnat.
Jinak povida, zda se mi ze den ode dne vic. Jsem z neho unesena, ale musim se krotit, abych z neho neudelala rozmazleneho fracka ;o].
Jinak jsem v 16 tydnu, tak snad uz budu mit pulku za sebou, ani na mne neni videt ze jsem tehu. Ted jsem kilco zhubla tou nemoci, tak se snad doktor nezvencne. Tak dam ve ctvrtek vedet, co bylo na genetice. V patek ma tat narozky, tak se ve stredu rozsoupneme a jdeme nakupovat darecky ;o].
Vcera tady bylo slunecno a pobavili jsme celou vesnici, sli jsme jezdit na snih na pytlikach, mam skvele posilene brisni svalstvo a zadove mam promasirovane az az ;o].

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.