| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

AHOJ
JÁ BYCH TI JEN CHTĚLA ŘÍCT, ŽE ZÁLEŽÍ NA TOM KDE RODÍŠ. jÁ PORODILA PRVNÍ DÍTĚ VE SLÁNSKÉ NEMOCNICI - DOSMRTI NA TENTO HOROR NEZAPOMENU A DODNEŠKA MĚ DĚSÍ JAKO NOČNÍ MŮRA. nEHLEDĚ NA TO ŽE SE MALÁ MOHLA NARODIT MRTVÁ (DALI MI INJEKCI NA SPANÍ A PAK SI MĚ oSM !!!!! HODIN NIKDO NEVŠIML. mALÁ SE TÉMĚŘ NARODILA NA ZÁCHODĚ.
pO TÉHLE NEBEZPEČNÉ ZKUŠENOSTI JSME SE ROZHODLI, ŽE JE TO DOMA BEZPEČNĚJŠÍ (STAČÍ JEN NAJÍT DOSTATEK INFORMACÍ A NAPŘÍKLAD SE PODÍVAT NA STATISTIKY, JAKÁ JE ÚMRTNOST V HOLANSKU - TÉMĚŘ STEJNÁ JAKO V ČECHÁCH A TO RODÍ DOMA.
nA DRUHÝ POROD VZPOMÍNÁM S LÁSKOU A RADOSTÍ, NIKDY JSEM NEZAŽILA NIC KRÁSNĚJŠÍHO A TO MALÁ BYLA O KILO TĚŽŠÍ NEŽ TA PRVNÍ. mOC DĚKUJU NAŠÍ ASISTENTCE - BYLA SKVĚLÁ.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.