| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak zdravím po víkendu a hlásím, že zatím neplaveme a snáď to ustojíme. morava je sice pořád 3krát větší, odnesl to hodně veslařský oddíl, ten byl docela dost, takže Bára má minim. 14 dní po tréninku, to znamená se učit, se učit, se učit....

moc vítám Káju, jsem ráda, že pubertální diskuze oživíme aspoň jedním chlapcem.
Já jsem Mare, mám 13letou Báru v 7. třídě a Jonáše, který má 2,5. Jsem na MD, ale příští rok do práce. Dnes jsem si ale vyřídila poloviční úvazek. Jupíííííííí.
Budu dostávat rodičák + pol. výplatu, podmínka je dítě ve školce 4 hodiny denně. Pracovat budu asi 3 dny v týdnu. Tak jsem ráda, páč náš táta je přes týden mimo provoz ( pracuje mimo, je víkendový).

Jinak jsme tu měli přes víkend příbuzné, tak jsem se nedostala na net, dělali jsme výlety a tak.

Maru, moc gratuluji k úspěšným jízdám, jsi šikulka.

Jony má problémy se zácpou ( dnes po 4 dnech !!!), takže jiná strava a navíc hodně kašle, má slabší antibiotika.

Bára zatím v poho, drží se, škola dobrý.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.