| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já rodila před více než 10 lety a jak vidím, nic se nezměnilo. Rodila jsem v Brně u Milosrdných, ale milosrdenství je jen v názvu. Po spontánním potratu jsem konečně otěhotněla a celých 9 měsíců poslušně plnila pokyny skvělého gynekologa. Syna jsem nakonec přenášela a vyvolávání porodu prý bude rychlovka.
V pondělí v 8 ráno jsem byla na příjmu. Všimli si mě v 11 hod. A prý začneme až zítra, dnes to nemá cenu.
V úterý v 5 hod ráno, po nálevu a dalších nezbytnostech to začalo. Jenže to nezabíralo dle očekávání. V 16 hodin přišel pan doktor za mnou s dotazem, jestli už odtekla voda. A protože neodtekla, NĚCO mě tam dělal. Nějak se nezdržoval vysvětlováním. A když byl ve 20.30 hod čas jít na sál-nadával,že si zrovna uvařil kafe a ta kráva si usmyslí rodit. Po celou dobu stál u okna, sprostě nadával, že mu odtáhli auto při blokovém čištění...pak jsem ztratila vědomí, probudila se s kapačkou, těžkým válcem na břiše obloženém ledem a téměř 4kilovým klukem.
Jinak byl náš porod totožný. Tytéž sestry, totéž chování, ty samé hlouposti naučené v kurzech a ta samá přesvědčení, že tu přirozenou věc zvládají všechny. Všechny, jen ne já. Proto mám jen to jedno dítě, je to ojedinělý exemplář, moc ho miluju, ale vím, že ho nemiluju tak moc, abych zvládla ještě jednou tak přirozenou věc a dala mu vytouženého sourozence.
Dnes by totiž předcházelo i umělé oplodnění, nejsem nejmladší a nejzdravější,že. A na to fakt nemám.
Přeji Vám hodně štěstí, hodně zdraví a pokud ještě někdy....tak ať máte příjemnější zážitky.

Jinak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.