| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Po přečtení příspěvků jak pozitivních tak negativních, ráda i já napíšu své zkušenosti. Rodila jsem u Apolináře obě mé děti císařským řezem a tak jsem ráda, že jsem rodila právě zde. Lékaři i sestřičky jak v ambulanci, na porodních sálech i na ženském oddělení byli úžasní. Kdo mě zklamal byl přístup "některých" dětských sester na oddělení P5. U prvního dítěte jsem jako prvorodička vyzbrojená teoretickými znalostmi, zjistila, že hormony po porodu udělají své a komentář dětské sestry, že moje dítě je líné a vzteklé, tak ať se nedivím, že nechce sát, mi opravdu moc nepřidali. Maminka se kterou jsem byla na pokoji měla mléka tolik, že si ho musela odstříkávat a my vypily vždy pouze 5, 10. Výsledek byl takový, že už z porodnice jsem odjížděla z lahví. Před druhým porodem jsem se psychicky vyzbrojila a velice jsem chtěla kojit. Děťátko mělo velmi dobrý sací reflex, tak jsme zkoušeli kojit jak se dalo. Hlášky to, že už zase kojím a že doma taky tak často kojit nebudu, jsem slyšela ale z úst dětských sester, ne sester ženských. Informace, že první dítě jsem nekojila vzali některé sestry, tak, že se nám s kojením vůbec nevěnovaly. Jiné sestřičky se nám věnovaly po všech stránkách, byly velice milé, ochotné, usměvavé, vstřícné a pak mi řekly."Vy kojíte jen 40, tak to se domluvte s doktorkou na flašce, jste pátej den, to už se nerozkojíte." Tak kojím a přikrmujem a pevně věřím, že jestli pojedeme rodit někdy po třetí, tak se snad rozkojím naplno. Nevzpomenu si na všechny jména těch, kteří se o nás staraly, ale přesto chci poděkovat as. Pařízkovi, Kratochvílovi, dr. Kouckému, as. Krejčímu a porodní asistentce Ivetě z porodního sálu na levé straně kliniky. Ještě bych chtěla dodat, že asi všude narazíte na něco nebo někoho, kdo nesplní vaše očekávání, nicméně myslete na to, že ať chceme nebo ne hormony s námi dělají divy a pokud s námi není jednáno s taktem, pak stačí málo a brečíme jak želvy, a i to bývá důvod, proč nelze kojit. Odborníkům asi není třeba toto vysvělovat. Všem nastávajícím maminkám přeji hodně štěstí, ať už si vyberou jakoukoli porodnici. Myslete však na to, že nikdy nevíte jaké komplikace mohou přijít a u Apolináře jsou odborníci a to jak porodníci, tak neonatologové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.