| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj babulky,
tak kde jste vsechny, ze nikdo nepisete?
My mame koledy celou velkou igelitku a protoze skoro nic z toho Kacko neji, budeme to postupne, davat dal ;o].
Byli jsme za tchanovci na chalupe, uzil si skvele dedy a od nedele od rana od 5:59 chtel za babi. Vydrzel to do 13 hod, pak jsme jeli do Brna a tam se sesli s mamou, udelali jsme pidi prochazku kolem nadrazi {fakt namka} a pak jsme je sli posadit, 20 min ut pred odjezdem, do vlaku. jak byl usazeny, zamaval nam, rekla jdete domu, papa a uz koukal po vlaku a kecal jen s babi. tak jsme sli, aby mne nevidel becet. Do ted si na nas nevzpomel, je vpohode, spi do 6.30 az do 7 hodin, no paradicka. Mel by se nam vratit 29.4., babicka ho priveze do Prahy na nadrazi. pokud si zacne styskat, tak samozrejme driv. Zatim jsme si chteli udelat odpocinkovy den a ten vypadal nasledovne, hovorim o vcerejsku.
Rano budicek v 7:43, male cteni v posteli, snidane, prechazka se psem. Ostrym tempem, nejdelsi okruh, co tu mame, 3 hodiny zaber, uff. dorazili jsme ve 12 dali se do kupy a jeli jsme do Prahy, objednat mimcu sedacku, maxi Cosi CabrioFix + Easy Fix, uf 8000Kc, takze s porodneho mi radoby po zakoupeni bezpecnostni sedacky zbyde 9000kc. Pak jsem si chtela koupit tricko, co jsem mela v merku, tata byl nazhaveny mi ho jit koupit...a co cert nechtel, nemeli ho. Takove nabirane pod prsy, dolu volne do A, no a oni zenili kolekci. Tak jsem si vybrala gate, ale nekoupila jsem je, zatim. Tak jsem se umanula na to tricko, tak jsem sli juknout dal, no nemeli nic :o{. Tak mi Marek koupil kratasy do auta na dovolenou, az pojedeme do Italie. Zase cely den prosedim v aute, tak aby mi bylo pohodlne. No a pak jsme jeli do Lodenic, do restaurace Ve stoleti {mala reklama} NA OBIDEK. vRELE DOPORUCUJI VSEM. MAJI TAM KRASNE HRISTE VENKU PRO DETI NA HRANI, VSE ZE DREVA.Domu jsme dorazili v 16:30, natahla jsem se na hodinku a pak jsme sli az do 19:45 se psem zase na dlouhou, ostrou prochazku. Vecer kukacka na nove DVD a kolem 23 hod spat. Zatim nejak nemuzu najet na odpocinkovy rezim, Krystufek mi tady porad chybi. Ale jemu i mame to prospiva byt spolu. Tak jsem prehodnotila situaci a bude jeden mesic jezdit mama sem a druhy pojede na tyden Krystufek k ni. neni to dlouha doba a ja si snad zacnu zvykat ;o].
Tento tyden mam vubec nabity.
Dneska v 10 domakam, sednu do auta a masti do PHA, zaparkuju v Carrefoure a jedu sockou do pojistovny na Karlak, od tama sockou k zubarce na Florenc. pak zpet, pokusim se v pedikerstvi domluvit na opravu Krystufkovych nechtiku na noze {ostrihata adoplnit luzko, aby se mu nemohli tocit a bylo jednodussi strihani}, dam vedet co a jak. p[ak honem prezout pneumantiky a domu, rychloobed a makat no a vecer dlouhou prochajdu se psem. Zitra rano jedu s tatou do ET, budu makat s prestavkama cely den v kanclu, jen si odskocim na UTZ a na pokec s kamoskama a v 17 letim ke kadernikovi. Snad to bude vypadat skvele {kdys cese v tom poradu :o]} a dam sem fotecky.
Na ctvrtek jsem slibila kamosce s mimcem, e dame ten nejdelsi okruh, ona to tu nezna a chce se juknout, kam se da chodit. No a v patek si bere tata volnoa zaciname makat na oblozeni pokoje. V sobotu bychom chteli vytahnout kola a zkusit neco ujet....tot otazka...a pristi tyden chci makat na udrzbe domu, zahrady a zkraslovani, ufffff.
To jsem se zase vykecala, boze, jak tu neni Kacko, tak se mi ta pusa nezavre a kdyz tu je, chtela bych trosku klidu ;o].
Tak napiste, at mam co cist ;o].

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.