| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Agi a zvěř, aneb Mauglí a jeho parta

Já bych to s tou hygienou u dětí moc nepřeháněl:-) Malá má aspoň příležitost stát se imunní vůči toxoplazmóze a nebude v dospělosti trnout, jestli její vyvíjející se dítě v bříšku není ohroženo tímto parazitem.
Jinak - s těmi kočkami je to stoprocentně pravda. Já jsem se taky domníval, že budeme mít milou, hodnou, přítulnou a krásnou kočičku, která nám splní všechno, co nám na očích vidí.
Každý majitel kočky ví, že je to naivní představa - ano, je milá, krásná....ale její přání plníme my. Pokud se tedy už nenaštvu a nevyhodím ji ven - ale to je velmi zřídka:-)
Krmení je stále otevřenou otázkou. Naše kočka jí pouze čerstvě uvařené maso a nebo Whiskas. Docela mě to těší, že jí aspoň něco (když čekala svá první a poslední koťata, vypadala jako reklama na koncentrační tábor), ale její současná zmlsanost mě občas přivádí k šílenství. Maso v želé nemá ráda, jehněčí jen ochutná, kuřecí musí být ve správné teplotě (kupodivu čím studenější, tím lepší), když jí naložím vrchovatou misku výborného masíčka, tak před ním začne couvat...nakonec se otočí a jde k misce granulí, kterou nechávala týden bez povšimnutí.
Kočky jsou úžasné, ale nikdy je nebudete vlastnit. Možná proto vzniklo pořekadlo, že kočka je falešná - není. Je jenom svá. Mnoho lidí se chová daleko hůř než kočky:-)))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.