| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Velikonoční pondělí na pohotovosti

Já mám historek s doktory několik a nemá snad ani cenu je tady všechny vypisovat. Je fakt, že ty špatné si člověk prostě pamatuje. Ať je to vyřčená diagnoza Hypochondr ze které jiný pan doktor vykoukal endometriozu a hned operoval, nebo diagnoza - mentálně i fyzicky opožděné dítě, které ovšem je samozřejmě úplně v pohodě nebo - vrchol všeho, když jsem v osmém měsíci těhotenství měla dopravní nehodu a doktor v pavilonu péče o matku a dítě mě přivítal slovy: ženská pitomá gravidní, máte sedět doma a ne lézt za volant. No prostě hrůza. Je mi to líto, ale opravdu spousta lékařů i sester se zjevně chovají podobně, jako protivné prodavačky v obchodech. Je to všechno o lidech, a kdo nemá lidi rád, neměl by dělat takovéhle povolání. Naštěstí se mi postupem let podařilo vybrat si lékaře podle mého vkusu. Ochotné, vstřícné a navíc opravdové odborníky. A že dojíždím na oční 20 km, na gynekologii 17 a k zubaři do sousedního města? No a co. Vím, že se mi dostane nejen skvělé péče, ale že mi sestřička i pan doktor s úsměvem odpovědí na pozdrav a podají ke všemu podrobný výklad. Nejhorší totiž je, když dokotoři málo povědí. Jistě by se pacienti i zeptali, ale jak se mám zeptat, když nevím na co? Např. při rehabilitaci po zranění kolene, stále mi nešlo ohýbat. Sestra: "No nakonec mi tady řeknete jako ten pán minulej tejden, že se sprchujete teplou vodou." Jistě že jsem se myla teplou vodou, nikdo mi totiž neřekl, že mám koleno mýt pouze ve studené, aby svaly netuhly.... Ale to mě teda fakt nenapadlo...
Tak či tak, přeji co nejméně návštěv v ordinacích.

Lenka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.