| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Velikonoční pondělí na pohotovosti

Prasátko, věta "bojujte za změnu" je v reáliích českého zdravotnictví tak trpkým vtipem, že mi došly všechny slova. Nemám jak zareagovat.
Zkus si třeba pár hodin sjíždět stránky o současné zdravotnické politice, o ministru Rathovi a jeho "reformě" a možná pochopíš, proč se mi asi tak tisíc slov v hlavě te´d právě dostalo do nenapravitelnýho zaklesnutí, který vychrlit dřív, a tak nevychrlím nic.

Já nejsem z těch, kdo někoho hází do nějakýho pytle. Jen po té snůšce výlevů na téma "všichni chodí na pohotovost až když mají smrt na jazyku" potřebuju uvést věci na pravou míru. Kdo někdy jakoukoli formou pohotovosti sloužil, bude vědět, o čem mluvím. vy ostatní můžete dávat povýšené rady, ať na tom teda my doktoři něco změníme.
Sorry, Prasátko, ta poslední věta je nepřiměřená, vím to, ale fakt se mě tvé doporučení do té míry dotklo, že to musí ven.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.